Usługi

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Rokicka-Murszewska prowadzi działalność głównie na terenie Warszawy i Torunia. Zajmujemy się sprawami administracyjnymi, z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Analizujemy i przygotowujemy umowy, pozwy i inne pisma w Twoich sprawach. Zajrzyj do zakładki KONTAKT i daj nam znać, jakiej pomocy potrzebujesz! Wycenimy swoje usługi i zaproponujemy dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

dr Karolina Rokicka-Murszewska
radca prawny

Chętnie pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy z organami administracji, nie tylko przygotowując odwołanie od decyzji, ale także skargę czy skargę kasacyjną do sądu administracyjnego. Prawo administracyjne to ogrom ustaw i regulacji, ale nie wahaj się do mnie napisać – na pewno Ci pomogę.

dr Jakub Murszewski
radca prawny

Od 2012 r. zajmuję się sprawami z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Mam doświadczenie w sprawach pracowniczych przed sądami i organami administracji. Chętnie pomogę Ci napisać pozew przeciwko pracodawcy, zaopiniuję regulamin albo pomogę w procesie, który wytoczył Ci pracownik. Piszę i opiniuję umowy z zakresu prawa cywilnego.