Usługi

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Rokicka-Murszewska prowadzi działalność głównie na terenie Warszawy i Torunia. Zajmujemy się sprawami administracyjnym, z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Analizujemy i przygotowujemy umowy, pozwy i inne pisma w Twoich sprawach. Zajrzyj do zakładki KONTAKT i daj nam znać, jakiej pomocy potrzebujesz! Wycenimy swoje usługi i zaproponujemy dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

 

dr Karolina Rokicka-Murszewska

IMG_2582
Chętnie pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy z organami administracji, nie tylko przygotowując odwołanie od decyzji, ale także skargę czy skargę kasacyjną do sądu administracyjnego. Prawo administracyjne to ogrom ustaw i regulacji, ale nie wahaj się do mnie napisać – na pewno Ci pomogę,

Przeprowadzę Cię skutecznie przez gąszcz biurokratycznych wymogów, bo doskonale rozumiem język administracji, a przy tym całkiem nieźle się nim posługuję.

 

dr Jakub Murszewski

IMG-2518

Od 2012 r. zajmuję się sprawami z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Przez 6 lat reprezentowałem dużego pracodawcę w sprawach pracowniczych przed sądami i organami administracji.

 

Reklamy